Assamese sex stories | English Baideu | Assamese sex story

34 বছৰ বয়সৰ ঘেঁহুৰ ৰং তৰা আৰু সুন্দৰ স্তন আৰু গাধা থকা সামান্য গধুৰ শৰীৰ, কোনো সন্তান নথকা বিবাহ বিচ্ছেদ। মাৰিয়া ই মোৰ জীৱনত হোৱা আটাইতকৈ ভাল কথা আছিল। সেই সময়ত মই ২৪ বছৰ আৰোহণ কৰিআছিলাম। মোৰ কলেজৰ দিনত তেওঁ মোৰ ইংৰাজী অধ্যাপক আছিল। মোৰ অধ্যয়নৰ উপৰিও যিহেতু মই বহুতো ইংৰাজী উপন্যাস আৰু কিতাপ পঢ়িছিলো। মোৰ পঢ়াৰ অভ্যাসত তাই যথেষ্ট প্ৰভাৱিত হৈছিল। যাৰ ফলত ফোনৰ ওপৰত বিৰতি আৰু নিশাৰ কথা কোৱাৰ সময়ত আলোচনাৰ পথ প্ৰশংসা হৈছিল। 3 মাহ পাৰ হৈ গ'ল আমি ইজনে সিজনৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছোঁ।  Assamese suda sudi kahini|

Assamese sex stories | English Baideu | Assamese sex story


assamese sex stories

 আমি একটা স্বাভাবিক মানুষ। মোৰ ছটা পেক বা জিমৰ শৰীৰ নাই। কিন্তু মই দৈনিক ব্যায়াম কৰোঁ আৰু মোৰ শৰীৰপৰিষ্কাৰ আৰু বেছিভাগ সময় সতেজ কৰি ৰাখিম। সেয়েহে আমাৰ নিশাৰ বাৰ্তালাপৰ সময়ত এটা নিশা তেওঁ হঠাৎ আৰু পোনপটীয়াকৈ মোক মোৰ কাৰ্নেল ইচ্ছাৰ বিষয়ে সুধিছিল। যদি মই আগতে কাৰো সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰিছিলা যাৰ সৈতে মই না কৈছিলাম। href="https://www.assamesesexstory.fun/search/label/assamese%20suda%20sudi%20kahini" target="_blank"> Assamese suda sudi kahini 


তাই – গতিকে, যদি আপোনাৰ সুযোগ আছে? 
মই – যদি মই শিঙি অনুভৱ কৰোঁ। 
তাই – আপুনি ভাবে নেকি যে মই আকৰ্ষণীয়?  
মই – আকৰ্ষণীয়? নহয়. একেবাৰে চমৰ্চা। 
তাই – (পাতলকৈ উপেক্ষে) মিছা নকৰিব। 
মই – মই কিয় কৰা উচিত? 

তাৰ পিছত তাই মোক পোনপটীয়াকৈ কৈছিল যে তেওঁ মোক আৰু মোৰ সঙ্গীক ভাল পায় আৰু লগতে তেওঁৰ বহুতো অন্ধকাৰ ভেটি আছিল। মই মেঘ ৯ ত যেন আছিলাম। মই ও তাইৰ সৈতে কথা টো কাৰোযে যে মই তাইক ভাল পাওঁ আৰু তাইৰ সৈতে আগ্ৰহী ভালপাবলৈ ভাল পাওঁ। যাতে সে আমাকে ফোনটা চুমা দিয়েছিল। assamese sex story


তাৰ পিছত তাই মোক মোৰ ডিক আকাৰৰ বিষয়ে সুধিছিল যাৰ উত্তৰ মই উত্তৰ দিম যে ইয়াৰ 5'5 আৰু তেওঁ এটা ম'ন এটা বহিবলৈ দিলে। মই – শব্দ কি? তাই – মই শিঙি আছোঁ আৰু মোৰ বিচি ভিজা। মই ভাবো তাই ৰৈ হস্তমৈথুন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তেনেতে, মই মোৰ মুৰচটোৰ ওচৰলৈ ওলোৱাটো ওলোৱাৰ লগতে লাহে লাহে মোৰ সঁজুলিটো ওলোৱা আৰম্ভ কৰিদি। 

 তাই – আপুনি কেতিয়া মোৰ ভিতৰলৈ আহিব? (তাইৰ উশাহ ওপৰলৈ আৰু তললৈ ওপৰলৈ ওপৰলৈ ওপৰলৈ ওপৰলৈ ওপৰলৈ ওপৰলৈ মই – যেতিয়াই আপুনি বিচাৰে। মই আপোনাৰ সেৱাত আআআআ তাই – (এক ছেক্সী সুৰত) আপুনি মোক আপোনাক সোৱাদ ল'বলৈ, আপোনাৰ ককাক চুব আৰু আপোনাৰ বল বোৰ পেলাই দিব নেকি? মই – ওহ ঈশ্বৰ মই ভাল পাওঁ, মই আপোনাৰ সকলো। (দ্ৰুত গতিত ট্ৰিকিওকৰা আৰম্ভ কৰা হৈছে) তাই – বেবী, আপুনি মোৰ গহ্বৰত আপোনাৰ ৰডটো লাগি থাকোঁতে আপুনি মোক আবেগিকভাৱে চুমা দিব নেকি? মই – হয়। (দ্ৰুত শ্বাস- প্ৰশ্বাস) তাই – শিশু, আপুনি আপোনাৰ ক্লাইমেণ্টত উপনীত হৈছে নেকি? মই – মই শিশু ৰসৈতে ওভতাৰ কথা। তাই – অনুগ্ৰহ কৰি মোৰ বাবে কঠিন কাম কৰক, মোৰ মিঠা ডৰ্লাং মই যথেষ্ট পাংটি দি আছিল, খুব দ্ৰুতগতিত ট্ৰেকিকৰি assamese sex story



তাই – আপুনি মোক লগ কৰিবলৈ আহোঁতে মই কি কৰিম জানো? মই আপোনাক নৰ্দমা কৰি মৰা আৰু আপোনাৰ কাকচু চুই চুব। আপোনাৰ বলবোৰ চেপি থাকোঁতে আৰু আপোনাৰ গাধাফাটি আৰু মোৰ আঙুলিৰে আপোনাৰ বুটগহ্বৰটো টিঙাৰ মাজত হাত ৰাখক।

মই – (মই আৰু ধৰি ৰাখিব নোৱাৰিম আৰু চিঞৰিব নোৱাৰিম) বেবী, মই কামিং কৰি আআ, মই কামিং কৰি আআআ। 

axomiya sex story


তাই – কাম কেঁচুৱা আৰু কঠিন হ'লে ইয়াক ছিটিকি বঢ়াবলৈ দিয়ক!

আমি সেই দিনটা তেনেই সংমিষ্ট করেছিলাম। আমি ক্লান্ত ছিলাম। কিছু সেকেন্ড চুপ করে, সে আমাকে তার কেবিনে আটাটা টােনােমিখাতে ওর সঙ্গে দেখা করতে বলল। পৰৱৰ্তী দিনআমি কলেজলৈ যাম। মোৰ কোঠাত উপনীত হ'বলৈ মই তাইক দেখিলে।

মোৰ মুখামুখি এটা সুন্দৰ ৰঙা ৰঙৰ শাৰী পিন্ধি থিয় হৈ আছে, তেওঁৰ ম'বাইল ফোনত কথা পাতি থকা দূৰত্বত। সে আমার দিকে চোখ টিপে তার ওঁঠ টানি গেল আর ধীরে ধীরে আর সাৱধানে সে চারদিকে তাকাল যদি কেউ আছে। তারপর আমাকে ওর বাঁ দিকে রইছে বলে হাসল। assamese sex story

asomiya suda sudi golpo



তাইৰ বব হৈছে ঈশ্বৰে সৃষ্টি কৰা সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বস্তু। এটা গোল, দৃঢ়, পেঁচা, আমি ওর নিস্তকে ওর নিপত্তাবেক্ষণ কেনো দেখা পাম। আমি তৎক্ষণাত একটা কঠিন চাপ ছিলাম, আমি অত্যাধিক ঘাম তেঁওতে শুরু করেছিলাম। আমি শুধু দীর্ঘশ্বাস ছাড়ি লে, আমি একটা কোঠাথেকে চলে বললাম। বিৰতিত প্ৰায় ১১ বজাত, তাই মোক ফোনত ফোন কৰিলে।

তাই – যেন আজি ৰাতিপুৱা কোনোবাই ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিছিল।

মই – মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব পৰা নাছিলো। আমি মনে করি একটু লিক করে গেছে।

তাই – ওহ! আমার মিষ্টি শিশু। আপুনি মধ্যাহ্নভোজনৰ সময়ত মোৰ সৈতে দেখা কৰিবলৈ আহোঁতে মোৰ আপোনাৰ তেলৰ প্ৰয়োজন নাই।

মই – চিন্তা নকৰিব মোৰ জলাধাৰ সদায়ে পূৰ্ণ। যেতিয়াই প্ৰয়োজন হয় আপুনি সদায়ে থাকিব পাৰে।

assamse sex story


তাই – কিমান মিঠা! মই ইয়াক পাবলৈ অপেক্ষা কৰিব নকৰম আৰু এই সকলোবোৰ নিজকে সোৱাদ লব নকৰম

মই – মাত্ৰ দুঘণ্টা অপেক্ষা কৰক মই আপোনাৰ হ'ম।

তাৰ লগে লগে আমি কলটো শেষ কৰি আমাৰ নিজ শ্ৰেণীলৈ উভতি গ'ল, তেওঁ শিকাবলৈ আৰু মই শিকিবলৈ। মধ্যাহ্নভোজন কৰাৰ পিছত নিশা প্ৰায় 1:30 বজাত আৰু কেবিন কৰিডৰত পিছফালে পৰীক্ষা কৰাৰ পিছত তেওঁ মোক তেওঁৰ কেবিনলৈ আহিবলৈ ফোন কৰিছিল। মিনিটৰ ভিতৰতে মই তেওঁৰ ব্যক্তিগত কেবিনৰ দুৱাৰৰ বাহিৰত থিয় হৈ দুৱাৰত টোকা দিলি।

তাই – ওলাই আহিব। assamese sex story


প্ৰৱেশ কৰাৰ পাছত আমি আমাৰ কলেজৰ পিয়ন এটা তাইক কিছু কাগজ দি থকা দেখিলো। সে আমাকে কয়েক সেকেন্ড অপেক্ষা করে অপেক্ষা করে বলেছিল। পিয়নচলে চলে এলে সে দুৱাৰের দিকে চলে গেল। কোনো নাছিল আৰু পিছফালে দুৱাৰখন বন্ধ কৰাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ পুনৰ বাৰ কৰিডৰটো পৰীক্ষা কৰি ললে।

তাই – গতিকে কি হৈছে?

আমি তৎক্ষণাৎ ওকে জড়িয়ে জড়িয়ে ওর ওঁঠে চুমা করলাম, ২ সেকেন্ড ের পিছত তােমায়। তারপর সে সামনে এসে আমাকে শক্ত করে জড়িয়ে ধরল। আমি ওর স্তনটা আমার বুকথেকে ভালােকরে অনুভৱ করে ছিলাম। আমি একেজনৰ জিভা চালি থকা, পৰস্ত্ৰৰ মুখখন সোৱাধ কৰাত আবেগেৰে চুমা দিআআআআআআআআআআআআআৰো হৈ পৰিছিল।

তারপর সে আমার কাঁধেআমার সোঁ হাত টা নিলো এই মূহূৰ্তত আমার সোঁ বাটে। আমার মেৰুদণ্ডের মাধ্যমে ৰে চলা এক ৰোমাঞ্চিত অনুভৱ করলাম। তারপর সে ধীরে ধীরে একটা আঙুল েআমার বাটে ফাট টাক তেলাে। মোৰ সঁজুলিটো এতিয়া সম্পূৰ্ণ শক্তিৰে মোৰ আণ্ডাৰ-আণ্ডাৰআৰ্ট ছিঙিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল।

তাৰ পিছত মই তাইৰ বুকুখন যত্ন কৰি, শাড়ীৰ সন্মুখৰ অংশটো আঁতৰকৰি এখন তেওঁৰ বুকুত মোৰ দুখন হাত দুখন মেলি দিম আৰু তাইৰ নাভিটো চেপি বলৈ আৰম্ভ কৰিদিলোঁ। সে সামান্য মনা শুরু করে। যেতিয়া মই তাইৰ শাৰীখন উঠাই ছিলো, তেওঁ মোক কৈছিল যে এয়া এতিয়া সুৰক্ষিত নহয় কিয়নো মানুহে কৰিডৰৰ বাহিৰত খোজ কাঢ়িবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।

assamese sex story


এক সুইফ্ট লৰচৰ কৰি, তাই মোৰ পণ্টটো চুমা খাবলৈ ললে, যত্ন কৰিলে আৰু মোৰ বুকুত হাত ৰাখিথাকোঁতে চুবলৈ আৰম্ভ কৰিলে, কেইমিনিটমান পিছত, মই তাইক কৈছিলো যে মই কামলৈ যাম।

তাই – অনুগ্ৰহ কৰি শিশুৱে মোৰ মুখত আপোনাৰ তেল শ্বুটিং কৰক। মই মোৰ মিঠা ডৰ্লাৰ কামৰ স্বাদ ল'ব বিচাৰে।

এই কথাৰ সৈতে, মই মোৰ চুইমেণ্টত উপনীত হ'ল আৰু তেওঁৰ মুখত কামৰ ড্ৰপ শ্বুটিং আৰম্ভ কৰিছো। অনুভৱটো আছিল উচপ নিৰপেক্ষ! সে আমার কামটা গিলে উঠে দাঁড়িয়েছিল। সে তার কেরােকটা নিয়ে ওর মুখের কিছু অংশ শুচি করে, যেখানে এখনও কিছু কাম ছিল আর সাৱধানে ওর পিসে ফিরে গেল।

মই তাইক ইয়াক ধুবলৈ কৈছিল য'ত তেওঁ উত্তৰ দিলে যে তাই ৰ'ব। তার লগে লগে তাই মোৰ ওঁঠত চুমা দিছিল। মই এতিয়াও তেওঁৰ মুখত মোৰ কামৰ নিমখীয়া সোৱাদ অনুভৱ কৰিব পৰা হ'ল।