Exam Pass Koribo Karne Professor r logot sex | Assamese sex story

মোৰ নাম আচবিনি। আজি মই আপোনাক মোৰ কাহিনী কওঁ যে মই 2 জন কলেজৰ শিক্ষকে কেনেদৰে মৰা হৈছিল। মই আপোনাক মোৰ বিষয়ে কম, মোৰ উচ্চতা 5'2, আৰু মোৰ চিত্ৰটো 34-24-36। মোৰ ডাঙৰ স্তনৰ বাবে, সকলো ল'ৰা-খুড়া বেয়া উদ্দেশ্যৰে মোৰ ফালে চাবলৈ ব্যৱহাৰ কৰা হৈছিল। Assamese sex story

assamese sex story

Assamese Sex Story 

 


কাহিনীটো ইয়াৰ পৰা আৰম্ভ হয়। মই কলেজত আছিলাম, আৰু আৰম্ভণিৰ পৰা মই পঢ়া-পোৰাত ভাল নাপাওঁ। সেয়েহে মই সদায় পৰীক্ষাত নামভৰকৰিবলৈ ঠগ কৰিব লাগিব। ৩য় বছৰত, মই সমস্যাত পৰিছিল আৰু মোৰ 2 জন কলেজৰ অধ্যাপকে ক'ব লাগিব। মই 2 টা আভ্যন্তৰীণ বিষয়ত ব্যৰ্থ হৈছিলম। মই মোৰ অধ্যাপকৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ গৈছিলি।  Assamese sex story

assamese real sex story

মই: অনুগ্ৰহ কৰি, জনাব, মই পৰীক্ষাত কোনো ধৰণে পাছ কৰিব পাৰোঁ নেকি?

অধ্যাপক 1: নহয়, আশ্বিকী, আপোনাৰ নম্বৰ নিৰন্তৰহ্ণভাৱে হ্ৰাস পাই আছে। আন এটা পৰীক্ষাত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ আপুনি ভালদৰে অধ্যয়ন কৰিব লাগিব।

অধ্যাপক ২ঃ হয়, আচবিনি, এয়া গ্ৰহণযোগ্য নহয়।

ইয়াৰ পিছত, মই মোৰ ক্লাছলৈ গৈছিলো। মই তেওঁলোকক কেনেদৰে সৈমান কৰিব লাগে চিন্তা কৰি আছো যাতে মই পাছ কৰিব পাৰোঁ। তাৰ পিছত মই এটা ট্ৰিক ব্যৱহাৰ কৰিছিলো য'ত ছোৱালীসকলে পুৰুষক আকৰ্মিক কৰি বস্তু বনাবলৈ তেওঁলোকৰ শৰীৰ দেখুৱায়। মই ইতিমধ্যে মোৰ শ্ৰেণীৰ ল'ৰাবোৰৰ সৈতে এয়া কৰিছো, আৰু তেওঁলোকে মোক মোৰ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত সহায় কৰিছিল। Assamese Sex Story 

 Assamese sex story

asomiya suda sudi golpo


মোৰ বহু ভায়েক থকা বাবে মই এজন ভাৰ্জিন নাছিল, আৰু মই 100 বাৰ যৌন সম্ভোগ কৰিছিল। সেয়েহে, মই মোৰ অধ্যাপকৰ ঘৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছো। আমি ক'লা ৰঙৰ এটা টান টপ পিন্ধিছিল যি মোৰ স্তনৰ আকৃতি আৰু এটা পাইজামা দেখুৱাইছিল। এজন অধ্যাপকৰ নাম আছিল কুলদ্বীপ। সে আমার হোস্টেলের কাছে তার স্ত্রীর কাছে থাকত।

সেয়েহে, মই তেওঁক সৈমান কৰিবলৈ তেওঁৰ ঘৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছো। কিন্তু মই নাপাওঁ যে তেওঁৰ পত্নী চহৰৰ পৰা ওলাই গৈছিল। সে দেখে খুব চমৰ্চা করল আমি ছিলাম, তারপর আমি বললাম। Assamese Sex Story 

মই: চাৰ, মই দুঃখিত যে মই ইয়ালৈ আহিলো। অনুগ্ৰহ কৰি মোক এটা অনুগ্ৰহ কৰক আৰু মোৰ পৰীক্ষাত প্ৰৱেশ কৰাত সহায় কৰক। মই ভালদৰে অধ্যয়ন কৰিব নকৰম। মই সকলো প্ৰচেষ্টা কৰিবলৈ ইচ্ছুক। 

asomiya suda sudi golpo


আমি ওর বাড়ি না বলে বললাম, তারপর সে বলল।

কুলদ্বীপঃ আও, আশ্বিকি। Assamese Sex Story Assamese Sex Story 

আমি ভেতরে গেলাম, তারপর সে আমাকে তার শোৱা কোঠাের ভেতরে নিয়ে গেল, আর আমি দেখলাম যে অন্য একজন অধ্যাপকও আছে। তেওঁৰ নাম ৰাঘৱ। আমি ওকে উইস্কি পান করে দেখলাম, তারপর কুলদীপ বলল।

কেঃ সেয়েহে আপুনি পৰীক্ষাত পাছ কৰিবলৈ কিবা কৰিব?

মই: হয়, আছাৰ, কিন্তু ভুল ধৰণে নহয়।

কেঃ আপুনি জানে নেকি যে মই কাগজবোৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা, আৰু ৰাঘৱই সেইবোৰ পৰীক্ষা কৰে? 

 Assamese sex story

মই: নহয়, আচৰিত, মই সেই বিষয়ে অৱগত নাছিলাম।

কে: ঠিক আছে, তেন্তে, এটা চুক্তি কৰোঁ। মই আপোনাক সকলো পৰীক্ষাৰ কাগজ যোগান দিম, আৰু আপুনি পৰৱৰ্তী পৰীক্ষাৰ পৰা ভাল নম্বৰ প্ৰাপ্ত কৰিব।

মই: হয়, চাৰ, ই মোৰ বাবে অতি সহায়ক হ'ব, কিন্তু তাৰ পৰিবৰ্তে আপুনি কি বিচাৰে?

কেঃ আপুনি সেইটো বুজিবলৈ যথেষ্ট স্মাৰ্ট, আশ্বিকি। 

Assamese Sex Story 

axomiya sex story

 

মই: ছাৰ, মোৰ এটা ভাল পৃষ্ঠভূমি আছে। মই সেইটো কৰিব নকৰম।

কে: ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক, আৰু তাৰ পিছত আমি কথা পাতিম।

 Assamese sex story

ইয়াৰ পিছত, মই যাবলৈ লৈছিল। ৰাঘৱ থিয় হ'ল আৰু মোৰ ওচৰলৈ আহিছিল। সে আমার গবাদি টাদখল করে আমার ডিঙি চুমা শুরু করেছে। কিন্তু তেওঁ কিবা এটা তেনেই বন্ধ কৰি ক'লে, "ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। আমি আপোনাক আমাৰ বাহুত ল'বলৈ ভাল পাম।" Assamese Sex Story